Advertising
Advertising
Ambasadorul SUA în România, întâlnire cu preşedintele Camerei Deputaţilor. Ce au discutat

Ambasadorul SUA în România, întâlnire cu preşedintele Camerei Deputaţilor. Ce au discutat
Scris de Realitatea.NET Publicat: 2 aug. 2016, 21:18
Președintele Camerei Deputaților, Florin Iordache, s-a întâlnit marți cu ambasadorul SUA, Hans Klemm, cei doi discutând despre Parteneriatul Strategic al celor două țări.
Citește și
- 07:14George Simion a cerut măsuri concrete înaintea votului din parlament
- 23:57Dominic Fritz atacă dur negocierile pentru Guvern și îi jignește pe parlamentari: „Aroganța cu care au încercat să ne convingă zile întregi că au voturile, ca apoi să se umilească în fața extremiștilor”
- 23:57Adrian Veștea, după eșecul din Parlament: ”Votul de astăzi nu a fost cel pe care l-am sperat pentru România”
- 23:46Sorin Grindeanu, tot mai aproape de funcția de premier? Liderul PSD: „Dacă mă cheamă președintele, o să merg”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























