Advertising
Advertising
O capsulă a timpului îngropată de naziști, găsită în Polonia. Au deschis-o și..stupoare!

O capsulă a timpului îngropată de naziști, găsită în Polonia. Au deschis-o și..stupoare!
Scris de Realitatea.NET Publicat: 19 sept. 2016, 13:00
O capsulă a timpului lăsată de naziști în Polonia a fost dezgropată și deschisă pentru prima oară.
Citește și
- 23:14Atac armat în Canada: trei persoane și-au pierdut viața după un schimb de focuri într-un cartier evreiesc
- 20:41Doliu în economia mondială: Alan Greenspan, legendarul președinte al Federal Reserve, a murit la vârsta de 100 de ani
- 20:00Haos după un accident rutier. Aproape două milioane de albine au invadat zona după răsturnarea unui camion
- 19:19Serviciile de informații avertizează: Inteligența Artificială va putea prăbuși guverne în câteva luni
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























