Advertising
Advertising
Șoferița care a intrat cu mașina într-un bancomat din Galați este soția fostului ministru Victor Paul Dobre. O persoană a fost rănită

Șoferița din Galați
Scris de Realitatea.NET Publicat: 16 mai 2026, 17:17
Un incident rutier neobișnuit a avut loc sâmbătă dimineață în municipiul Galați, după ce soția fostului ministru Victor Paul Dobre a pierdut controlul autoturismului și a intrat direct într-un bancomat amplasat pe strada Brăilei. În urma impactului, o femeie aflată în apropiere a fost rănită și transportată la spital.
Citește și
- 16:22Un asteroid uriaș se apropie de Pământ în această lună, pentru prima dată după 400 de ani
- 15:50Harta radarelor fixe din România în 2026: De ce NU dau amenzi de viteză camerele inteligente CNAIR
- 15:36Arborii pe care NU trebuie să îi plantezi în grădină
- 15:05Acord istoric secret între SUA și Iran: Teheranul renunță definitiv la arma nucleară în schimbul unui ajutor de 300 de miliarde de dolari
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























