Advertising
Advertising
Plângere penală împotriva lui Klaus Iohannis. Avocatul lui Bogdan Peșchir: Clientul meu a pierdut 2 milioane de euro după percheziții

Plângere penală împotriva lui Klaus Iohannis. Avocatul lui Bogdan Peșchir: Clientul meu a pierdut 2 milioane de euro după percheziții
Scris deRealitatea.NET
Publicat23 dec. 2024, 09:10
Actualizat23 dec. 2024, 09:11
SursăRealitatea PLUS
BogPR și avocatul său au depus plângere împotriva lui Klaus Iohannis pentru abuz în serviciu. Avocatul presupusului finanțator al campaniei lui Călin Georgescu a declarat în exclusivitate la Realitatea Plus faptul că după percheziții clientul său a pierdut două milioane de euro până la ora actuală. Totul după ce conturile i-au fost blocate pentru verificări.
Citește și
- 19:19Serviciile de informații avertizează: Inteligența Artificială va putea prăbuși guverne în câteva luni
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
- 17:40Scântei în Parlament: Alexandru Rafila (PSD) și Ștefan Lőrincz (USR), replici tăioase pe tema Cabinetului Veștea și a „moștenirii” Bolojan
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























