Advertising
Advertising
Ludovic Orban: Nu cred că vreun parlamentar PNL va vota moțiunea, amenințările echipei Cîțu sunt inutile

Ludovic Orban și Florin Cîțu
Scris deRealitatea.NET
Publicat4 oct. 2021, 14:25
Actualizat4 oct. 2021, 14:26
Fostul președinte al PNL, Ludovic Orban, susține că niciun parlamentar PNL, din rândul celor care l-au susținut, nu va vota moțiunea de cenzură împotriva Guvernului. Dacă executivul condus de Florin Cîțu va fi demis, acest lucru i se poate imputa exlusiv premierului și a stilulul său intempestiv de a lua decizii.
Citește și
- 19:21Imagini șocante: mașină cuprinsă de flăcări după un accident
- 23:19Putin, telefon surpriză de ziua lui Trump. Despre ce au discutat cei doi lideri
- 23:09Apelul Cristelei Georgescu către părinți: „Să le dăm copiilor nu doar un nume de sfânt, ci un reper moral. Citiți-le viețile sfinților!”
- 23:01Schimbare de strategie la Palatul Victoria. Adrian Veștea continuă programul lui Bolojan, dar anunță excepții: „Nu poți tăia la paușal. Vom analiza de la caz la caz, au fost zone vulnerabile afectate”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























