Advertising
Advertising
Doi bătrâni din Iași, duși la spital după ce au înghețat în casă. Femeia riscă amputarea unui picior

Tot mai mulți bătrâni nu fac față cheltuielilor pe timp de iarnă
Scris deRealitatea.NET
Publicat14 ian. 2024, 08:16
Actualizat14 ian. 2024, 08:20
Caz dramatic în județul Iași. Doi bătrâni, ambii în vârstă de 68 de ani, au ajuns la spital în stare de hipotermie după ce au înghețat în casă.
Citește și
- 15:40Alertă în Neamț după apariția unor lupi în apropierea unei zone locuite. Autoritățile au emis mesaj RO-Alert
- 14:21Doliu uriaș în folclorul românesc: a murit Gabriela Tănase. Ultimul mesaj al artistei a emoționat fanii
- 14:06Accident grav în Ialomița: două camioane s-au ciocnit frontal și au luat foc pe DN 2A. Ambii șoferi, la spital
- 13:25Nu vei mai fi amendat dacă ai uitat acasă permisul sau talonul: Senatul a dat undă verde proiectului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























