Advertising
Advertising
Virgil Guran, liderul senatorilor PNL: „România poate produce de 3 ori mai multă energie ca acum”

Virgil Guran spune că România poate produce de 3 ori mai multă energie. Foto/Inquam
Scris deIulian Budusan
Publicat24 aug. 2021, 21:47
Actualizat25 aug. 2021, 07:05
SursăRealitatea
Virgil Guran, liderul senatorilor liberali spune că România are capacități în producția de energie de trei ori mai mari decât se înregistrează acum. El spune că o variantă ar fi tarifele reduse aplicate noapte, atunci când, în alte state, companiile devin mai active.
Citește și
- 17:32Cum a mințit Oana Gheorghiu că nu urmărește nicio miză politică: „Am venit să pun stăpânire pe PNL!”
- 17:15Liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa partidului său: „România are nevoie de un guvern!”
- 17:11Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
- 16:34Tensiuni maxime la audieri: Romeo Lungu (PSD) reclamă haos la numărarea voturilor din comisie și negocieri intense în culise
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























