Advertising
Advertising
Băsescu, jurnaliştilor germani: Am fost căpitan, în viaţa mea politică a fost lipsă de diplomaţie

Băsescu, jurnaliştilor germani: Am fost căpitan, în viaţa mea politică a fost lipsă de diplomaţie
Scris deRealitatea.NET
Publicat31 ian. 2014, 16:03
SursăMediafax
Preşedintele Traian Băsescu le-a spus, vineri, jurnaliştilor germani acreditaţi Bundestag, că el este ofiţer de marină şi a fost căpitan pe petroliere mari, ceea ce a făcut ca în activitatea sa politică să existe lipsă de diplomaţie, adăugând: "Poate nu a fost cel mai rău lucru".
Citește și
- 07:14George Simion a cerut măsuri concrete înaintea votului din parlament
- 23:57Dominic Fritz atacă dur negocierile pentru Guvern și îi jignește pe parlamentari: „Aroganța cu care au încercat să ne convingă zile întregi că au voturile, ca apoi să se umilească în fața extremiștilor”
- 23:57Adrian Veștea, după eșecul din Parlament: ”Votul de astăzi nu a fost cel pe care l-am sperat pentru România”
- 23:46Sorin Grindeanu, tot mai aproape de funcția de premier? Liderul PSD: „Dacă mă cheamă președintele, o să merg”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























