Monden· 1 min citire

Nicole Kidman îşi doreşte să devină din nou mamă la 49 de ani

Nicole Kidman îşi doreşte să devină din nou mamă la 49 de ani

Nicole Kidman îşi doreşte să devină din nou mamă la 49 de ani

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 10 ian. 2017, 17:47

Nicole Kidman a mărturisit că a fost emoționată până la lacrimi de modalitatea "frumoasă" în care a fost redată dragostea unei mame adoptive pentru fiul ei în cel mai recent film în care joacă, "Lion", relatează BBC News, citat de Agerpres. 

În peliculă — bazată pe o poveste adevărată — personajul lui Kidman, Sue Brierley, adoptă un băiețel în vârstă de cinci ani, Saroo.

Actrița, care a adoptat doi copii în viața reală, în timpul mariajului cu Tom Cruise, a declarat totodată pentru programul Victoria Derbyshire, de pe BBC Two, că deși personal și-ar dori mai mulți copii biologici, soțul său, Keith Urban, i-a spus să nu se mai gândească la astfel de lucruri. Cuplul are împreună două fete, născute în 2008, respectiv 2010.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Monden