Advertising
Advertising
SUA ies din Acordul climatic de la Paris
SUA ies din Acordul climatic de la Paris
Scris deRealitatea.NET
Publicat1 iun. 2017, 22:39
Actualizat2 iun. 2017, 07:05
Președintele Statelor Unite, Donald Trump, a anunțat, joi, că SUA se vor retrage din Acordul climatic de la Paris, pentru ca el să-și respecte datoria ”de a proteja America și pe cetățenii ei”.
Citește și
- 13:34Primul caz de Ebola confirmat în Franța
- 13:28Tânăr român, prins în Barcelona cu 139 de telefoane furate. Voia să le transporte în România
- 12:56Tragedie în ciclism. O sportivă de origine română a murit într-un accident rutier în Italia
- 12:30Putin ar putea pregăti un atac sub „steag fals”, avertizează Radosław Sikorski. Temeri pe flancul estic al NATO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























