Advertising
Advertising
Stația Spațială Internațională s-ar putea prăbuși. Amenințarea Rusiei

Dmitri Rogozin, șeful agenției Roscosmos. Foto/Profimedia
Scris deIulian Budusan
Publicat12 mar. 2022, 19:02
SursăRealitatea
Stația Spațială Internațională riscă să iasă de pe orbită și să se prăbușească pe Pământ. Avertizările vin din partea unui oficial rus, care pune potențialul dezastru pe seama sancțiunilor aplicate Moscovei.
Citește și
- 13:34Primul caz de Ebola confirmat în Franța
- 13:28Tânăr român, prins în Barcelona cu 139 de telefoane furate. Voia să le transporte în România
- 12:56Tragedie în ciclism. O sportivă de origine română a murit într-un accident rutier în Italia
- 12:30Putin ar putea pregăti un atac sub „steag fals”, avertizează Radosław Sikorski. Temeri pe flancul estic al NATO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























