Advertising
Advertising
Ministrul Energiei, păcălit cu o factură uriașă la curent: "Nu mai stă nimeni în apartament" - Cât i-a venit de plată

Virgil Popescu
Scris de Dan Istratie Publicat: 6 feb. 2021, 16:34
Ministrul Energiei a căzut chiar el victimă a furnizorilor de energie electrică. El s-a trezit cu o factură uriașă la un apartament în care nu mai locuiește nimeni. Ministrul nu ar fi sesizat păcăleala furnizorilor dacă suma nu era una foarte mare.
Citește și
- 19:19Serviciile de informații avertizează: Inteligența Artificială va putea prăbuși guverne în câteva luni
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
- 17:40Scântei în Parlament: Alexandru Rafila (PSD) și Ștefan Lőrincz (USR), replici tăioase pe tema Cabinetului Veștea și a „moștenirii” Bolojan
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























