Advertising
Advertising
Un client s-a întors la restaurant după atentatul de la Londra ca să achite nota de plată

Un client s-a întors la restaurant după atentatul de la Londra ca să achite nota de plată
Scris de Realitatea.NET Publicat: 5 iun. 2017, 14:29
Unul dintre clienţii evacuaţi dintr-un restaurant, sâmbătă noapte, în timpul atacului din Londra, s-a întors a doua zi dimineaţă pentru a plăti nota şi a lăsa bacşiş angajaţilor pe care-i consideră eroi.
Citește și
- 19:21Cutremur puternic în Hindu Kush: seismul, resimțit în Afganistan și Pakistan
- 19:15Șoferii ruși au început să-și pună în rezervor „pastile” care reduc consumul de carburant
- 18:14Ministru american, mesaj pentru Europa: „Nu vă mai plângeți. Mor mai mulți oameni iarna decât vara”
- 17:08Petrolier, lovit de un proiectil în Strâmtoarea Ormuz. Tensiunile dintre SUA și Iran escaladează din nou
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























