Advertising
Advertising
Prima reacție a lui Fulgy după ce a fost externat de la Obregia: „Mă adresez exact ca un lord!”

Fulgy
Scris deRealitatea.NET
Publicat24 iun. 2026, 19:37
SursăRealitatea PLUS
După ce a fost internat la Spitalul Obregia pentru că a amenințat că aruncă blocul în aer și se aruncă de la etaj, Fulgy, fiul Clejanilor, a fost externat și a reapărut în atenția publică. Acum, după perioada de supraveghere medicală, el a ieșit din spital și a fost surprins din nou în spațiul online acolo unde și-a anunțat fanii că este bine.
Citește și
- 20:40Doliu în lumea televiziunii. A murit James Burrows, regizorul care a contribuit la succesul serialului „Friends”
- 18:30Bolidul de 700.000 de euro al lui Mirel Rădoi, ridicat de polițiști
- 13:03Dani Mocanu, audiat după plângerile făcute de Garda de Mediu VIDEO
- 09:17Cel mai cunoscut prezentator de emisiuni auto din lume suferă de o formă agresivă de cancer VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























