Advertising
Advertising
SIMONA HALEP. Ce a spus SIMONA HALEP după ce A ABANDONAT la Dubai

SIMONA HALEP. Ce a spus SIMONA HALEP după ce A ABANDONAT la Dubai
Scris de Realitatea.NET Publicat: 18 feb. 2014, 15:32
SIMONA HALEP. Jucătoarea SIMONA HALEP, locul 9 WTA şi cap de serie numărul 7, a abandonat, marţi, în primul tur al turneului Premier de la Dubai, dotat cu premii de 2 milioane de dolari, la scorul de 1-6, 1-1, al meciului disputat cu franţuzoaica Alize Cornet, locul 26 WTA. SIMONA HALEP a acuzat probleme la glezna piciorului drept.
Citește și
- 22:07 David Popovici a câștigat aurul și în proba de 200 m liber la Trofeul Settecolli
- 18:42ANM, noi date despre caniculă: cât vor mai dura temperaturile extreme în România
- 17:14Drama fotbaliștilor care și-au pierdut familiile după cutremurele devastatore din Venezuela
- 23:06David Popovici triumfă la Roma: medalie de aur și record la 100 m liber
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























