Advertising
Advertising
SIMONA HALEP a abandonat la DUBAI din cauze MEDICALE

SIMONA HALEP a abandonat la DUBAI din cauze MEDICALE
Scris deRealitatea.NET
Publicat18 feb. 2014, 12:52
Actualizat18 feb. 2014, 15:02
SIMONA HALEP a abandonat la Dubai, în meciul din turul I cu Alize Cornet. Jucatoarea din Franta conducea cu 6-1, 1-1 în monentul în care SIMONA HALEP a acuzat probleme medicale şi a abandonat după doar 38 de minute.
Citește și
- 22:07 David Popovici a câștigat aurul și în proba de 200 m liber la Trofeul Settecolli
- 18:42ANM, noi date despre caniculă: cât vor mai dura temperaturile extreme în România
- 17:14Drama fotbaliștilor care și-au pierdut familiile după cutremurele devastatore din Venezuela
- 23:06David Popovici triumfă la Roma: medalie de aur și record la 100 m liber
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























