Crește tensiunea înaintea meciului dintre CFR Cluj și FCSB! Ardelenii vor să-i dea peste nas lui Vintilă

Crește tensiunea înaintea meciului dintre CFR Cluj și FCSB! Ardelenii vor să-i dea peste nas lui Vintilă
CFR Cluj este gata să le ofere o lecție fotbaliștilor de la FCSB. Cristi Manea le-a dezvăluit noilor săi colegi cum își motiva Vintilă jucătorii înaintea confruntării cu echipa campioană, iar ardelenii sunt gata să-i dea o replică pe teren.
„Băieții sunt extrem de motivați, de porniți, pentru meciul ăsta cu FCSB. Nu doar fiindcă e o partidă ce poate să decidă în mare măsură titlul de campioană, dar vor să plătească și o poliță mai veche”, susțin surse din apropierea clubului.
Cristian Manea (22 de ani) a aprins spiritele în vestiarul CFR-ului, după ce a dezvăluit cum încerca Vintilă să-și motiveze fotbaliștii înaintea confruntărilor cu CFR Cluj: „Nu aveți de ce să vă temeți de cei de la CFR, sunt slabi, voi sunteți mai buni ca ei! Ei doar se apără și au noroc. Puteți să-i bateți!”.
Vintilă ar fi făcut remarci la adresa valorii unor fotbaliști ai campioanei, iar aceștia sunt acum gata să-i arate lui Vintilă că se află în eroare.
Vezi mai multe detalii pe realitateasportiva.net.
Citește și:
- 23:00 - Accidentare gravă în Liga 2: dublă fractură pentru un fotbalist cunoscut. Ambulanța a fost împinsă pe teren din cauza ploii
- 10:50 - Răzvan Lucescu, dezvăluire emoționantă despre ultimele clipe ale lui Mircea Lucescu: „Mă liniștea, îmi spunea că nu are nimic”
- 20:40 - Cum a slăbit Adrian Mutu 11 kilograme? Secretul regimului său alimentar și regula de aur pentru o formă de invidiat
- 11:27 - Cristi Chivu, lovit de un scandal uriaș: Inter riscă retrogradarea, după un scandal de corupție care zguduie fotbalul italian
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














