Advertising
Advertising
Şereş: Îmi mut domiciliul în Bucureşti pentru a fi vizitat mai des de familie, dacă voi fi condamnat

Şereş: Îmi mut domiciliul în Bucureşti pentru a fi vizitat mai des de familie, dacă voi fi condamnat
Scris deRealitatea.NET
Publicat15 oct. 2014, 15:28
Actualizat15 oct. 2014, 15:29
Fostul ministru Codruţ Şereş a declarat miercuri, la instanţa supremă, fiind întrebat de un judecător de ce îşi mută domiciliul la Bucureşti, că face acest lucru pentru a putea fi vizitat mai des de familie, în cazul în care va primi o pedeapsă cu executare în dosarul privatizărilor strategice.
Citește și
- 23:19Senator PSD, acuzații grave la adresa lui Bolojan. Ar fi cerut sabotarea economiei ca să se răzbune pe PSD și Nicușor Dan
- 22:42Ce îi unește pe Ilie Bolojan, Dominic Fritz și Kelemen Hunor. Interesele din spatele crizei
- 22:33Mohammad Murad, condiții dure pentru susținerea lui Veștea: „Dacă vrea să ia vot din partea AUR, să pună un proiect clar pentru oameni”
- 20:58Piperea, condiții clare pentru negocieri cu Veștea: „AUR poate discuta, dacă premierul își retrage cele două afirmații categorice”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























