Advertising
Advertising
Şapte persoane, reţinute pentru 24 de ore după protestele violente de miercuri, de la Guvern

Şapte persoane, reţinute pentru 24 de ore după protestele violente de miercuri, de la Guvern
Scris deRealitatea.NET
Publicat2 feb. 2017, 22:51
Actualizat3 feb. 2017, 00:38
Şapte persoane au fost reţinute retinute pt 24 de ore de Parchetul de pe langa Jud Sectorului 1, după violenţele de miercuri seară, anunţă Realitatea Tv.
Citește și
- 12:30Un an de guvernare al Guvernului Bolojan, un an de dezastre pentru economia României
- 12:01Maia Sandu, acuze la adresa Moscovei: „Nu a respectat niciodată suveranitatea noastră. Doar în UE ne vom simți în siguranță”
- 11:46Negocieri tensionate înainte de consultări. Bolojan a vorbit cu Nicușor Dan: ce i-a cerut
- 11:32Delegațiile partidelor prezente la consultările cu Nicușor Dan de la Palatul Cotroceni
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























