Advertising
Advertising
Ponta vrea Guvern PSD-UNPR-ALDE după parlamentare. Cui ar urma să revină funcţia de premier

Ponta vrea Guvern PSD-UNPR-ALDE după parlamentare. Cui ar urma să revină funcţia de premier
Scris de Realitatea.NET Publicat: 28 mai 2016, 15:04
Fostul premier Victor Ponta speră ca după alegerile parlamentare din toamnă să se formeze un nou guvern PSD-ALDE-UNPR, arătând că votul de la alegerile locale va reprezenta 'un semnal foarte clar' în acest sens.
Citește și
- 07:26Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Miza discuțiilor: securitatea Europei și Flancul Estic al NATO
- 23:32Impostorii care au îngropat România roiesc în jurul lui Bolojan. Ciucu, Blaga și Orban, demascați
- 23:21Radu Marinescu, atac dur la adresa PNL - USR: ”Vor doar ei, minoritari și, dacă se poate, veșnici”
- 22:37Portretul ideologic al lui Siegfried Mureșan: Aliniere totală la agenda Bruxelles-ului și sprijin necondiționat pentru Ucraina
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























