Advertising
Advertising
PMP reacționează după incidentul de la Constanța:Opriţi PSD-PC, alianţa urii,a mafiei şi a violenţei

PMP reacționează după incidentul de la Constanța:Opriţi PSD-PC, alianţa urii,a mafiei şi a violenţei
Scris de Realitatea.NET Publicat: 24 mai 2014, 18:25
PSD şi PC au întrecut orice limită. Campania de denigrare permanentă a Preşedintelui, instigarea la ură şi violenţă, frustrarea că nu pot controla justiţia au atins cote mai mult decât periculoase. PSD şi propaganda de natură nazistă a Antena 3 dovedesc că sunt în stare de orice, inclusiv de violenţe extreme - se arată într-un comunicat al Partidul Mișcarea Populară.
Citește și
- 07:41Senatul începe o nouă sesiune extraordinară pentru aprobarea unor jaloane din PNRR
- 22:26Centralele pe cărbune, închise la ordinul UE. Ipocrizia guvernului Bolojan-USR după starea de alertă
- 21:41Bucureștiul caută soluții pentru reducerea consumului de energie. Ciucu cheamă la discuții cei mai mari consumatori
- 19:33Miron Mitrea: „Politica nu se face pe care e mai frumos, care înjură mai mult, care țipă mai tare, ci pe proiecte”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























