Advertising
Advertising
Liviu Dragnea dă România în judecată la CEDO

Liviu Dragnea dă România în judecată la CEDO
Scris de Realitatea.NET Publicat: 27 apr. 2017, 13:21
Președintele PSD Liviu Dragnea a anunțat joi că va da România în judecată la CEDO, după ce un complet de cinci judecători de la Înalta Curte de Casație și Justiție a respins contestația la executare depusă de președintele PSD împotriva condamnării la doi ani închisoare cu suspendare primite în dosarul "Referendumul".
Citește și
- 10:51Dosarul Ciucu. Denise Rifai și Odeta Nestor, interceptate privind o posibilă intervenție la Primărie - SURSE
- 10:10Liderii PNL, USR, UDMR, întâlnire de ultimă oră pentru formarea viitorului guvern
- 09:28Formarea noului Guvern intră în linie dreaptă: negocieri tensionate pe măsurile economice
- 09:23Dezastrul lăsat în urmă de Ilie Bolojan lovește direct în pensionari: banii promiși întârzie de ani de zile
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























