Advertising
Advertising
Iohannis, despre legile justiției: Pentru asta eu mă agit destul de mult. Se vede, nu se vede..

Iohannis, despre legile justiției: Pentru asta eu mă agit destul de mult. Se vede, nu se vede..
Scris de Realitatea.NET Publicat: 31 ian. 2018, 16:32
Klaus Iohannis a asigurat că face eforturi mari pentru a asigura că legile justiției vor fi conforme cu deciziile CCR și vor asigura înlesnirea actului de justiție, asigurând independența în același timp. ”Ppentru asta eu mă agit destul de mult. Se vede, nu se vede, este partea a doua”, a spus președintele.
Citește și
- 23:19Senator PSD, acuzații grave la adresa lui Bolojan. Ar fi cerut sabotarea economiei ca să se răzbune pe PSD și Nicușor Dan
- 22:42Ce îi unește pe Ilie Bolojan, Dominic Fritz și Kelemen Hunor. Interesele din spatele crizei
- 22:33Mohammad Murad, condiții dure pentru susținerea lui Veștea: „Dacă vrea să ia vot din partea AUR, să pună un proiect clar pentru oameni”
- 20:58Piperea, condiții clare pentru negocieri cu Veștea: „AUR poate discuta, dacă premierul își retrage cele două afirmații categorice”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























