Advertising
Advertising
Guvernul a renunţat la înfiinţarea centrului de refugiaţi din Satu Mare. Care este motivul

Guvernul a renunţat la înfiinţarea centrului de refugiaţi din Satu Mare. Care este motivul
Scris de Realitatea.NET Publicat: 6 feb. 2016, 15:01
Ministerul Afacerilor Interne a renunţat definitiv la înfiinţarea centrului pentru refugiaţi în oraşul Tăşnad, din judeţul Satu Mare, acţiunea locuitorilor din zonă şi a organizaţiei locale a UDMR dovedindu-se eficiente, a declarat, sâmbătă, Pataki Csaba, preşedintele UDMR Satu Mare, scrie Mediafax.
Citește și
- 10:51Dosarul Ciucu. Denise Rifai și Odeta Nestor, interceptate privind o posibilă intervenție la Primărie - SURSE
- 10:10Liderii PNL, USR, UDMR, întâlnire de ultimă oră pentru formarea viitorului guvern
- 09:28Formarea noului Guvern intră în linie dreaptă: negocieri tensionate pe măsurile economice
- 09:23Dezastrul lăsat în urmă de Ilie Bolojan lovește direct în pensionari: banii promiși întârzie de ani de zile
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























