Advertising
Advertising
Gigi Becali vrea să devină ministrul Afacerilor Interne, ca să scape România de droguri. „Nu se fac legi pentru că angajații statului se droghează”

Gigi Becali vrea să devină ministrul Afacerilor Interne, ca să scape România de droguri
Scris deRealitatea.NET
Publicat11 nov. 2024, 12:21
Actualizat11 nov. 2024, 12:29
George Becali vrea să nimicească mafia drogurilor din România! Afaceristul spune că ar vrea să devină ministru de Interne și că în doar 3 sau 4 ani ar putea scăpa toată țara de stupefiante.
Citește și
- 07:54Fost judecător cu pensie specială de 8.000 de euro, pus lider PNL la Călărași
- 07:52Mihai Fifor acuză USR că blochează formarea Guvernului: „Când România are nevoie de stabilitate, voi produceți haos”
- 22:06 Nicușor Dan: ”România va rămâne de neclintit alături de Statele Unite în apărarea libertății și democrației”
- 21:27Negocieri pentru guvern. Când primește președintele Nicușor Dan variantele de Executiv de la partide? VIDEO -
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























