Advertising
Advertising
Eugen Tomac: Bucureștiul este orașul meu de suflet și îmi doresc pentru el oameni cărora să le pese

Eugen Tomac/ Facebook
Scris de Realitatea.NET Publicat: 15 apr. 2024, 23:09
Preşedintele PMP Eugen Tomac a declarat, luni seara, că primarii susţinuţi de Alianţa Dreapta Unită în Bucureşti trebuie să-continue proiectele, ”pentru că au demonstrat că se poate”. "Bucureștiul este orașul meu de suflet și îmi doresc pentru el oameni cărora să le pese, oameni care să găsească soluții inteligente, oameni implicați și curajoși", a arătat liderul PMP.
Citește și
- 07:26Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Miza discuțiilor: securitatea Europei și Flancul Estic al NATO
- 23:32Impostorii care au îngropat România roiesc în jurul lui Bolojan. Ciucu, Blaga și Orban, demascați
- 23:21Radu Marinescu, atac dur la adresa PNL - USR: ”Vor doar ei, minoritari și, dacă se poate, veșnici”
- 22:37Portretul ideologic al lui Siegfried Mureșan: Aliniere totală la agenda Bruxelles-ului și sprijin necondiționat pentru Ucraina
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























