Advertising
Advertising
Dragnea, despre ordonanţa salariilor demnitarilor: De ce să stea cu salarii cocoţate atât de sus?

Dragnea, despre ordonanţa salariilor demnitarilor: De ce să stea cu salarii cocoţate atât de sus?
Scris de Realitatea.NET Publicat: 18 oct. 2016, 07:40
Președintele PSD, Liviu Dragnea, spune că nu este de acord ca demnitarii să aibă salarii mari și speră ca ordonanța referitoare la indemnizațiile acestora să fie inclusă pe ordinea de zi a plenului Camerei Deputaților.
Citește și
- 18:09Gheorghe Piperea critică guvernarea și politicile fiscale: „România, aproape de faliment”
- 17:36Nicoleta Pauliuc acuză existența unor campanii coordonate împotriva unor lideri PNL și cere explicații despre rețelele de boți
- 17:17Propunere-surpriză pentru Palatul Victoria. Grupul PACE îl vrea pe Patriarhul Daniel în fruntea Guvernului
- 14:15Planul lui Bolojan pentru putere: să rămână la vârf până la iarnă. Când ar putea fi organizate alegerile anticipate
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























