Advertising
Advertising
Dacian Cioloş şi miniştrii din Guvern, şedinţă informală la Vila Lac. Ce discută

Dacian Cioloş şi miniştrii din Guvern, şedinţă informală la Vila Lac. Ce discută
Scris deRealitatea.NET
Publicat28 nov. 2015, 11:44
Actualizat28 nov. 2015, 16:48
Premierul Dacian Cioloş şi miniştrii Cabinetului său s-au întâlnit, sâmbătă dimineaţă, la Vila Lac I pentru o şedinţă informală, în care discută despre proiectul de buget pe 2016 şi despre absorbţia de fonduri europene, scrie Mediafax.
Citește și
- 17:44Rareș Bogdan, atac dur la adresa lui Ilie Bolojan: ”E ipocrit. Votează cu PSD, dar a blocat un liberal”
- 17:12Votanții USR, singurii care au avut venituri mai mari în ultimul an
- 16:43Nicușor Dan participă joi la Summitul Flancului Estic, care are loc în Polonia. Agenda președintelui României
- 16:34Negocieri la vârf: Ce premier acceptă UDMR într-un guvern minoritar
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























