Advertising
Advertising
O femeie a fost călcată de tramvai în sectorul 4

O femeie a fost călcată de tramvai în sectorul 4
Scris de Realitatea.NET Publicat: 13 iul. 2014, 17:55
O femeie de 38 de ani a fost călcată de un tramvai, duminică după-amiază, în sectorul 4, la intersecţia bulevardelor Mărăşeşti şi Dimitrie Cantemir, au declarat, pentru MEDIAFAX, reprezentanţii Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă (ISU) Bucureşti.
Citește și
- 09:21Canicula afectează și traficul. Camioanele de peste 7,5 tone, interzise pe mai multe drumuri, autostrăzi și drumuri expres
- 08:20 Accident grav în Timiș. O minoră a murit, iar alta a fost rănită după ce au fost lovite de o mașină
- 08:08Incendiu puternic în Portul Constanța Sud Agigea. Locuitorii au primit mesaj RO-ALERT din cauza fumului - VIDEO
- 07:53Anchetele dronelor de la Galați și Constanța bat pasul pe loc. Ucraina nu a transmis încă detalii despre incidentul din port
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























