Advertising
Advertising
Incendiu la Metrou. O instalație defectă a luat foc

Incendiu la Metrou. O instalație defectă a luat foc
Scris de Realitatea.NET Publicat: 17 mar. 2015, 10:46
O defecțiune la un vagon al metroului bucureștean le-a atras atenția călătorilor.
Citește și
- 14:42Accident grav în Mureș. O persoană a murit, alta este în stare critică: elicopterul SMURD a fost trimis la fața locului
- 13:53Copil de 8 ani, dispărut în râul Someș. Pompierii intervin de urgență în localitatea Odoreu
- 13:29Căldură insuportabilă în România. Piscinele s-au umplut de oameni, iar distracția este în toi - VIDEO
- 11:01Nicușor Dan, mesaj puternic la 85 de ani de la Pogromul de la Iași: „Nu mor cu adevărat decât cei care sunt uitați”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























