Locale· 1 min citire

Incendiu la Metrou. O instalație defectă a luat foc

Incendiu la Metrou. O instalație defectă a luat foc

Incendiu la Metrou. O instalație defectă a luat foc

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 17 mar. 2015, 10:46

O defecțiune la un vagon al metroului bucureștean le-a atras atenția călătorilor.

"Azi la ora 10:06 probabil o instalatie defecta a luat foc la unul din vagoanele metroului pe ruta berceni pipera", a scris un cititor pe martorocular@realitatea.net

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Locale