Advertising
Advertising
Și vecinii bulgari încep anul cu scumpiri. Prețul gazelor naturale a fost majorat cu peste 30%

Foto arhivă
Scris deIulian Budusan
Publicat2 ian. 2022, 11:25
SursăRealitatea
Autoritatea de reglementare a energiei din Bulgaria a declarat sâmbătă că a aprobat o creştere cu 30,4% a preţului angro al gazelor naturale pentru această lună.
Citește și
- 20:07Destin frânt prea devreme: doi tineri căsătoriți au murit la câteva zile distanță, la doar o lună după nuntă
- 19:01Deces în vacanță: o fetiță de doar un an a murit după ce a fost găsită în piscina unui hotel
- 18:27Verdict de la Bruxelles: România nu îndeplinește criteriile pentru trecerea la moneda euro
- 17:29Lavrov: ”Rusia vrea să ştie dacă Trump şi-a schimbat poziţia cu privire la războiul din Ucraina după summitul G7”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























