Advertising
Advertising
Vești bune în județul Ilfov! Trei localități ies din lockdown începând cu această seară

Trei localitati din Ilfov ies din carantina
Scris deAndrei Zbîrnea
Publicat21 apr. 2021, 21:58
Actualizat21 apr. 2021, 22:22
Carantina va fi ridicată de miercuri seară în localităţile Baloteşti, Mogoşoaia şi Ştefăneştii de Jos, a anunţat Prefectura Ilfov, într-un comunicat de presă.
Citește și
- 16:26Urs semnalat pe Valea Avrigului. Autoritățile au emis mesaj RO-Alert pentru locuitorii din zonă
- 16:25Situație critică la VW: De ce a decis gigantul auto să renunțe la 50.000 de angajați
- 16:07Vot controversat la Bruxelles: Diana Șoșoacă a refuzat să condamne incursiunile cu drone ale Rusiei
- 15:36Înconjurul României cu mașina electrică în 2026: Traseul ideal ca să eviți „pana prostului”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























