Advertising
Advertising
Orban: „CET-urile astea, de pe vremea lui Pazvante Chioru’, toacă bani pe mașini și echipe de fotbal”

Ludovic Orban, prim-ministru
Scris de Ioana Stanescu Publicat: 16 dec. 2019, 14:00
Premierul Ludovic Orban a criticat, luni, măsurile luate de Autoritatea Naţională de Reglementare în domeniul Energiei (ANRE) în privința pieței energiei electrice și a gazelor, spunând că deciziile afectează competitivitatea companiilor românești și duc la importuri nejjustificate de gaze.
Citește și
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
- 17:16Pe ce promite Primăria Capitalei că dă 17 milioane de euro ca să scape Bucureștiul de coșmarul din trafic
- 16:34Tensiuni maxime la audieri: Romeo Lungu (PSD) reclamă haos la numărarea voturilor din comisie și negocieri intense în culise
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























