Advertising
Advertising
O femeie s-a aruncat, cu cei doi copii, de la etajul 10. Toți 3 au murit. Drama unei FAMILII destrămate

Foto: ISU Timiș
Scris deRealitatea.NET
Publicat3 mai 2022, 10:38
Actualizat3 mai 2022, 12:29
Sursărealitatea plus
Tragedie marți dimineață, într-un cartier din Timişoara. O femeie s-a aruncat în gol împreună cu cei doi copii ai săi, de pe acoperișul unui bloc de 10 etaje. După consumarea dramei, au ieșit la iveală detalii șocante despre o familie destrămată al cărei destin a fost întrerupt brutal. Femeia urma să se recăsătorească cu tatăl copiilor peste câteva săptămâni
Citește și
- 16:51Schimbare majoră la medic. Programările online are putea deveni obligatorii. Ce se întâmplă cu istoricul medical?
- 16:24Alertă ANAF pentru românii cu venituri din afara țării: Ce trebuie să schimbi urgent în Declarația Unică
- 14:56Interviu EXCLUSIV Realitatea PLUS: Ana Maria Păcuraru, față în față cu ambasadorul SUA, Darryl Nirenberg
- 10:26Atacurile cibernetice cu inteligență artificială, la doar câteva luni distanță. Avertismentul dur al specialiștilor
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























