Advertising
Advertising
Mitică Dragomir, dezvăluiri din Epoca de Aur: Eu sunt nostalgic după un conducător ca Nicolae Ceaușescu

Mitică Dragomir
Scris deRealitatea.NET
Publicat18 sept. 2022, 17:23
SursăRealitatea PLUS
Fostul președinte al Ligii Profesioniste de Fotbal Dumitru Dragomir își amintește cu nostalgie de perioada comunistă, în care mâncarea, energia electrică și căldura erau raționalizate.
Citește și
- 20:41Doliu în economia mondială: Alan Greenspan, legendarul președinte al Federal Reserve, a murit la vârsta de 100 de ani
- 19:19Serviciile de informații avertizează: Inteligența Artificială va putea prăbuși guverne în câteva luni
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























