Advertising
Advertising
Marian Vanghelie, dezvăluiri bombă despre primul oier al țării, la televiziunea poporului, vineri seara de la ora 21: „Și-a făcut avere din furturi!”

Gigi și cele mai bune „prietene” ale sale. Foto/Arhivă
Scris deRealitatea.NET
Publicat21 mar. 2025, 16:26
SursăRealitatea
Marian Vanghelie, fostul primar al Sectorului 5, detonează bomba pe Gigi Becali, în direct la Realitatea Plus, televiziunea poporului, de la ora 21, în emisiunea „100%”, cu Laurențiu Botin. Fostul edil îl acuză pe oierul de Pipera că, „a tâlhărit femeile în vârstă, măicuțele și le-a luat terenurile”.
Citește și
- 14:57Escrocherie prin SMS cu amenzi de viteză false în numele Ministerului Transporturilor
- 10:07Apariție surprinzătoare pe o șosea din Cluj. Șoferii au dat nas în nas cu un...avion! VIDEO
- 22:47O stațiune din România se pregătește de marea inaugurare. Noul centru balnear de lux construit de stat va avea hotel, SPA și bazine interioare
- 14:48Accident rutier pe DN 66, la intrarea în Petroșani dinspre Hațeg. Două persoane au suferit multiple traumatisme FOTO/VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























