Advertising
Advertising
Marcel Ciolacu spune că nu dă mâna cu Iohannis: „Ce poate să-mi ofere mie și colegilor mei ca eu să fac înțelegere cu el?”

Ciolacu spune că nu dă mâna cu Iohannis. Foto/Inquam
Scris deIulian Budusan
Publicat9 sept. 2021, 21:45
Actualizat9 sept. 2021, 21:47
SursăRealitatea
Președintele PSD, respinge categoric varianta unei înțelegi cu președintele Iohannis în criza politică, în contextul în care social-democrații refuză să susțină moțiunea de cenzură AUR-USRPLUS înainte ca aceasta să ajungă în plenul Parlamentului.
Citește și
- 19:21Imagini șocante: mașină cuprinsă de flăcări după un accident
- 23:19Putin, telefon surpriză de ziua lui Trump. Despre ce au discutat cei doi lideri
- 23:09Apelul Cristelei Georgescu către părinți: „Să le dăm copiilor nu doar un nume de sfânt, ci un reper moral. Citiți-le viețile sfinților!”
- 23:01Schimbare de strategie la Palatul Victoria. Adrian Veștea continuă programul lui Bolojan, dar anunță excepții: „Nu poți tăia la paușal. Vom analiza de la caz la caz, au fost zone vulnerabile afectate”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























