Advertising
Advertising
Liviu Dragnea, interviu-eveniment de Paște, la Realitatea Plus. "Am vrut să mă las de politică, dar m-au enervat"

Liviu Dragnea, interviu-eveniment de Paște, la Realitatea Plus. "Am vrut să mă las de politică, dar m-au enervat"
Scris deRealitatea.NET
Publicat4 mai 2024, 21:46
Actualizat4 mai 2024, 22:15
SursăRealitatea plus
Fostul lider PSD a vorbit despre politică, dar și despre pasiunea sa de a găti, într-o ediție de colecție la Realitatea Plus. Liviu Dragnea a povestit cum a ajuns să deranjeze Statul Paralel, dar și despre cum a ajuns cel mai urmărit politician care gătește. Omul care a condus destinele României timp de câțiva ani a recunoscut că are încă ambiții politice pentru viitor, într-un interviu acordat Ancăi Alexandrescu.
Citește și
- 19:21Imagini șocante: mașină cuprinsă de flăcări după un accident
- 23:19Putin, telefon surpriză de ziua lui Trump. Despre ce au discutat cei doi lideri
- 23:09Apelul Cristelei Georgescu către părinți: „Să le dăm copiilor nu doar un nume de sfânt, ci un reper moral. Citiți-le viețile sfinților!”
- 23:01Schimbare de strategie la Palatul Victoria. Adrian Veștea continuă programul lui Bolojan, dar anunță excepții: „Nu poți tăia la paușal. Vom analiza de la caz la caz, au fost zone vulnerabile afectate”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























