Incident la înmormântarea lui Răzvan Ciobanu

Incident la înmormântarea lui Răzvan Ciobanu
Designerul Răzvan Ciobanu a fost înmormântat azi la cimitirul Progresul din Capitală. Zeci de apropiați i-au fost alături pe ultimul drum. Între timp, noi detalii despre accidentul în care și-a pierdut viața designerul ies la iveală. Potrivit unor surse apropiate anchetei, airbagurile mașinii s-au deschis la 126 de km pe oră.
Fostul iubit al designerului, medic în sistemul privat din Capitală, a leșinat în timpul slujbei din capela cimitirului. Cei doi au fost împreună câțiva ani, dar s-au despărțit cu scandal în urmă cu aproape un an. Surse din anturajul celor doi au declarat însă pentru Click! că Răzvan și Marius se împăcaseră și se înțeleseseră să păstreze o relație de prietenie.
Marius a fost cel care a dus o cruce din lemn la locul accidentului, la scurt timp după ce anchetatorii au ridicat mașina în care și-a pierdut viața Răzvan.
Răzvan Ciobanu a fost înmormântat astăzi, lângă bunici. Decizia bizară a familiei care a șocat
Citește și:
- 01:16 - Cernobîl: 40 de ani. Tăcere, panică și propagandă. Reacția României și a statelor comuniste în fața dezastrului nuclear
- 23:47 - Mitică Dragomir, dezvăluiri-șoc: Dîncu s-a întâlnit cu Ponta la un restaurant din Capitală. Au vrut să-i execute pe Olguța și Manda
- 23:34 - Jaqueline Cristian, eliminată de Sabalenka la Madrid Open. Sorana Cîrstea joacă duminică cu Coco Gauff
- 23:26 - Tânăr prins cu 173 km/h în localitate. Depășise limita legală de peste trei ori
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














