I-a cerut manichiuristei un model simplu. Rezultatul - cea mai urâtă manichiură, pentru 180 de lei

I-a cerut manichiuristei un model simplu. Rezultatul - cea mai urâtă manichiură, pentru 180 de lei
O femeie spune că s-a simţit "ruşinată" şi "furioasă" după o vizită la salonul de cosmetică şi o manichiură aşa cum nu s-a mai văzut!
Emma Jones a mers la un salon de cosmetică local, a cerut să i se aplice unghii cu gel şi a primit o manichiură şocantă, care a lăsat-o foarte nemulţumită şi a mers să încerce să o repare, de data aceasta la un alt salon.
Femeia a vizitat o nouă manichiuristă, Angela Blemmings, care a fost atât de şocată de felul bizar în care arăta manichiura, că i-a cerut voie să facă o fotografie, pe care a postat-o apoi pe Facebook.
Cea de-a doua manichiuristă susţine că a izbucnit în râs când a văzut cum arată mâinile femeii şi că, fără nicio îndoială, e vorba de cea mai urâtă manichiură pe care a văzut-o, explicând că îi vine greu să creadă că Jones a plătit aproximativ 180 de lei pentru ea (35 de lire sterline). Într-un final, clienta s-a întors la salonul iniţial, pentru a încerca să îi fie reparate unghiile, dar şi pentru a primi banii înapoi.
Până la urmă, fetei i-au fost reparate unghiile, iar rezultatul a fost publicat tot pe pagina Angelei Blemmings.
Citește și:
- 21:08 - George Simion, acuzații dure privind programul SAFE: "Paguba, mai mare ca Pfizer"
- 20:55 - Descoperire șocantă în județul Iași: zeci de proiectile găsite la Holboca. Avertsimentul pompierilor
- 19:54 - SUA, posibil nou conflict la orizont? Trump vizează Cuba după Iran
- 19:09 - Alertă de urs la Pucioasa! Populația, avertizează prin RO-ALERT
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














