Advertising
Advertising
Datorii uriașe la Primăria Capitalei - 2,5 miliarde de lei. Nicușor Dan: ”Aici ne-au adus floricelele şi târgurile şi companiile municipale”

Nicușor Dan
Scris deIrina Chirtoc
Publicat14 ian. 2021, 12:53
Actualizat14 ian. 2021, 13:01
Nicușor Dan a anunțat joi, într-o conferință de presă, că datoriile Primăriei Capitalei se ridică la 2,5 miliarde de lei. Edilul a menționat că din acest motiv conturile instituției sunt blocate din august, fiind imposibilă plata pentru orice lucrare de investiție.
Citește și
- 15:55Atac cibernetic la ANCPI: bazele de date nu au fost afectate. Când ar putea fi reluate serviciile de cadastru
- 12:10Evadare incredibilă în Pantelimon. Un traficant șchiop a sărit de la etaj și a fentat polițiștii chiar în timpul percheziției
- 10:57Alertă de securitate în România: Escrocii folosesc din nou numele Poliției și Ghișeul.ro pentru a goli conturile românilor
- 09:56Pelerinajul verii la Mănăstirea Pantocrator. Credincioșii se pot ruga la moaștele Sfintei Maria Magdalena
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























