Advertising
Advertising
COVID la Consiliul Județean Teleorman. A început ancheta epidemiologică, iar mai mulți angajați s-au izolat

COVID la Consiliul Județean Teleorman. A început ancheta epidemiologică, iar mai mulți angajați s-au izolat
Scris deRealitatea.NET
Publicat29 iul. 2020, 17:10
Actualizat29 iul. 2020, 17:11
O angajată a Consiliului Județean Teleorman a fost infectată cu noul coronavirus. Instituția a luat măsurile necesare de prevenție, inclusiv dezinfecția birourilor.
Citește și
- 17:02Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 16:41Vreme extremă: Alerte meteo de furtuni și vijelii. Vezi harta județelor afectate
- 16:32Negocieri la Cotroceni: Nicușor Dan testează terenul pentru un guvern minoritar după eșecul Cabinetului Veștea
- 16:18Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























