Actual· 1 min citire

Conflict între medici, la Spitalul Floreasca, din Capitală

conflict spital floreasca

conflict spital floreasca

Publicat9 mar. 2020, 18:06
Actualizat9 mar. 2020, 18:14
SursăRealitatea PLUS

Scandal uriaș, la Spitalul Floreasca, din Capitală! Șeful secției de chirurgie este acuzat că a agresat doi medici cu care a intrat în sala de operație.

Doctorii spun că au fost atacați cu electrocauterul folosit la o intervenție chirugicală în cazul unei paciente infectate cu hepatita C.

În acest caz a fost sesizat chiar și Ministerul Sănătății.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual