Advertising
Advertising
Bobby Păunescu: „În 33 de ani, România nu a reușit să ajungă la standardele europene”

Bobby Păunescu, regizor și președinte ARMIS
Scris deRealitatea.NET
Publicat7 oct. 2022, 14:40
SursăRealitatea FM
Bobby Păunescu, regizor și președinte ARMIS, a vorbit la Realitatea FM despre nivelul de trai din România. Acesta a afirmat că de 33 de ani, sistemul actual ”nu a reușit să ajungă la standardele europene”. În plus, Bobby Păunescu a comentat și posibilul scenariu al celui de-al Treilea Război Mondial.
Citește și
- 19:19Serviciile de informații avertizează: Inteligența Artificială va putea prăbuși guverne în câteva luni
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
- 17:40Scântei în Parlament: Alexandru Rafila (PSD) și Ștefan Lőrincz (USR), replici tăioase pe tema Cabinetului Veștea și a „moștenirii” Bolojan
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























