Actual· 1 min citire

Au cheltuit 300.000 euro ca să semene ca Barbie şi Ken. Cum arată doi iubiţi după operaţii estetice

Au cheltuit 300.000 euro ca să semene ca Barbie şi Ken. Cum arată doi iubiţi după operaţii estetice

Au cheltuit 300.000 euro ca să semene ca Barbie şi Ken. Cum arată doi iubiţi după operaţii estetice

Publicat23 mar. 2016, 21:39
Actualizat23 mar. 2016, 21:41

Doi tineri din Franţa, Quentin Dehar, 23 de ani, şi Anastasia Reskoss, 20 de ani, nu formează tocmai un cuplu obişnuit. Ei şi-au dorit foarte mult să semene cu celebrele figurine Barbie şi Ken şi au cheltuit o avere pentru îndeplinirea visului.

Cei doi au făcut operaţii estetice, au cumpărat haine şi accesorii, numai să arate precum cele două păpuşi. Dacp le-a reuşit asta, observaţi în GALERIA FOTO AICI.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual