Advertising
Advertising
Alertă într-o tabără la Bran: 50 de copii au făcut toxiinfecție alimentară, după micul dejun la hotel - Mai mulți au ajuns la spital

Alertă într-o tabără la Bran: 50 de copii au făcut toxiinfecție alimentară, după micul dejun la hotel - Mai mulți au ajuns la spital
Scris de Realitatea.NET Publicat: 13 aug. 2023, 11:03
50 de copii care se aflau într-o tabăra la munte au făcut toxiinfecție alimentară. Aceștia erau cazați la un hotel de patru stele din stațiunea Bran și au consumat mâncarea pusă la dispoziție de unitate. Cel puțin doi dintre aceștia au ajuns la spital, anunță Realtiatea PLUS.
Citește și
- 19:19Serviciile de informații avertizează: Inteligența Artificială va putea prăbuși guverne în câteva luni
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
- 17:16Pe ce promite Primăria Capitalei că dă 17 milioane de euro ca să scape Bucureștiul de coșmarul din trafic
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























