Advertising
Advertising
Alertă într-o tabără la Bran: 50 de copii au făcut toxiinfecție alimentară, după micul dejun la hotel - Mai mulți au ajuns la spital

Alertă într-o tabără la Bran: 50 de copii au făcut toxiinfecție alimentară, după micul dejun la hotel - Mai mulți au ajuns la spital
Scris de Realitatea.NET Publicat: 13 aug. 2023, 11:03
50 de copii care se aflau într-o tabăra la munte au făcut toxiinfecție alimentară. Aceștia erau cazați la un hotel de patru stele din stațiunea Bran și au consumat mâncarea pusă la dispoziție de unitate. Cel puțin doi dintre aceștia au ajuns la spital, anunță Realtiatea PLUS.
Citește și
- 17:16Pe ce promite Primăria Capitalei că dă 17 milioane de euro ca să scape Bucureștiul de coșmarul din trafic
- 16:34Tensiuni maxime la audieri: Romeo Lungu (PSD) reclamă haos la numărarea voturilor din comisie și negocieri intense în culise
- 16:24Evaziune la firmele de livrări: Anchetă penală pentru un prejudiciu de 23 de milioane de lei
- 16:08Guvernul Veștea prinde contur: Primii miniștri propuși au trecut de audierile din comisii VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























