Advertising
Advertising
Simona Gherghe a născut
10 mai 2019, 10:40
Actualizat: 10 mai 2019, 10:47

Simona Gherghe a născut
Sursă: REALITATEA.NET
Simona Gherghe, 41 de ani, prezentatoarea de la Antena 1, a născut joi seară un băieţel.
Simona Gherghe a primit nota 10 din partea dcotorilor. Micuţul a primit numele Vlad Ioan. Vedeta TV mai are o fetiță, pe micuța Ana Georgia, care are 2 ani.
Simona Gherghe este prezentatoarea emisiunii "Acces direct" de la Antena 1. În această perioadă, show-ul de după-amiază este găzduit de Cristina Cioran.
"Bună dimineața! S-a născut Vlad Ioan, aseară, de Ziua Europei! A țipat tare, tare, așa ca a luat primul 10 din viața lui!” a spus Simona Gherghe, pentru Spynews.ro.
Citește și:
- 07:18 - Bacalaureat: Elevii din partea minorităților naționale susțin proba de evaluare a competențelor în limba maternă
- 07:06 - Sărbătoare 10 iunie: Sfântul Timotei, cinstit de creștinătate. Cruce neagră în calendar
- 23:40 - Incredibil, dar adevărat: Un fost pilot, pus sub acuzare după ce a zburat timp de 16 ani fără licență
- 22:51 - Diferențe salariale în România: 76% dintre angajatori recunosc că plătesc diferit angajații pe funcții similare
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News













