Advertising
Advertising
Funcţionarii, concedii pe banii tăi. Cum să te bronzezi pe banii statului

Funcţionarii, concedii pe banii tăi. Cum să te bronzezi pe banii statului
Scris deRealitatea.NET
Publicat16 aug. 2017, 18:53
SursăREALITATEA TV
Mii de funcţionari ai statului român petrec, în fiecare sezon, pe litoral, la munte sau în staţiunile cu băi termale! Doar că pe banii noştri, ai tuturor. Total: cinci milioane de euro. Vacanţele au fost plătite sub formă de cursuri de pregătire profesională, după cum o arată o investigaţie a jurnaliştilor de la Recorder.ro.
Citește și
- 13:05Maia Sandu atacă din nou jumătate de Românie
- 12:53Nicușor Dan a convocat CSAT pentru luni. Deciziile importante aflate pe ordinea de zi
- 12:35Nicușor Dan marchează Ziua Drapelului cu un mesaj despre rolul României în regiune
- 12:17Lorand Turos, despre propunerea lui Mureșan ca premier: „Sper să se termine cu această criză politică”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























