Advertising
Advertising
Simona Halep, mesaj pentru Naomi Osaka, nr.1 WTA

Simona Halep, mesaj pentru Naomi Osaka, nr.1 WTA
Scris de Realitatea.NET Publicat: 28 ian. 2019, 20:08
Naomi Osaka, jucătoare care a câştigat titlul la turneul Australian Open, este noul lider al clasamentului mondial al jucătoarelor profesioniste de tenis (WTA), dat publicităţii luni, în timp ce românca Simona Halep a coborât pe locul al treilea.
Citește și
- 18:42ANM, noi date despre caniculă: cât vor mai dura temperaturile extreme în România
- 17:14Drama fotbaliștilor care și-au pierdut familiile după cutremurele devastatore din Venezuela
- 23:06David Popovici triumfă la Roma: medalie de aur și record la 100 m liber
- 13:57Patru romance, pe tabloul principal la Wimbledon. Sorana Cîrstea, singura cap de serie
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























