Advertising
Advertising
Scrimă: Medalie de argint pentru echipa feminină de spadă a României

Scrimă: Medalie de argint pentru echipa feminină de spadă a României
Scris de Realitatea.NET Publicat: 9 oct. 2015, 14:25
Echipa feminină de spadă a României a cucerit medaliile de argint la Jocurile Mondiale Militare de la Mungyeong (Coreea de Sud), vineri, după ce a fost învinsă în finală de Rusia, cu scorul de 36-22.
Citește și
- 23:56 Premieră spectaculoasă înainte de Cupa Mondială 2026! Mingea oficială FIFA a ajuns în spațiu, iar astronauții au jucat fotbal în imponderabilitate
- 16:12David Popovici, în audienţă la Papa Leon. ”Sportul este medicament pentru trup şi spirit”
- 15:45Echipa cu care ar putea semna Răzvan Lucescu. Românul s-ar putea întoarce în țara unde a mai antrenat
- 10:34Selecționerul Montella, după eliminarea Turciei de la Mondial: „Nu îmi dau demisia”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























